ELEVI

ELEVI

Elevii Liceului Teoretic “Johannes Honterus” Brașov în anul școlar 2017-2018

CICLUL PRIMAR
Pregătitoare A - Înv. RÂȘNOVEAN MIRELA
Pregătitoare B - Înv. ENDRES EDINDA     
Pregătitoare C - Înv. ENACHE RENATE     
Pregătitoare D - Înv. GIRBAN IMOLA
Clasa I A - Înv. GĂBUDEANU ALINA    
Clasa I B - Înv. MAHL ORTRUN     
Clasa I C - Înv. POPOVICI VERONICA
Clasa I D - Înv. ȘTEFAN ALINA    
Clasa I E - Înv. TOADER-RAUSCH MONIKA
Clasa a II-a A - Înv. BRATU-MELZER ALEXANDRA     
Clasa a II-a B - Înv. DIMITRIU ADRIANA     
Clasa a II-a C - Înv. DINULESCU CRISTINA
Clasa a II-a D - Înv. MUNTEAN CRISTINA     
Clasa a II-a E - Înv. KELEMEN MARIANA
Clasa a III-a A - Înv. CARABIOSCHI HARDINE     
Clasa a III-a B - Înv. SCURTU CORINA     
Clasa a III-a C - Înv. SIRBU NICOLETA     
Clasa a III-a D - Înv. SOLOVĂSTRU ANCA
Clasa a IV-a A - Înv. JOZSA ENIKO     
Clasa a IV-a B - Înv. BOBALNEANU ROXANA    
Clasa a IV-a C - Înv. GĂESCU ROZINE

CICLUL GIMNAZIAL
Clasa a V-a A - Diriginte - IONICĂ NAOMI      
Clasa a V-a B - Diriginte - POPAVASILE GABRIELA      
Clasa a V-a C - Diriginte - ILIESCU ADINA    
Clasa a V-a D - Diriginte - POP GENȚIANA
Clasa a VI-a A - Diriginte - ILIE DANA    
Clasa a VI-a B - Diriginte - ALBICI MARIANNE    
Clasa a VI-a C - Diriginte - FEREZAN TEODOR
Clasa a VI-a D - Diriginte - PESCARU MIRELA    
Clasa a VI-a E - Diriginte - SOARE STĂNICA 
Clasa a VI-a F - Diriginte - ARDELEAN ANA
Clasa a VII-a A - Diriginte - JEBAC ANDREEA     
Clasa a VII-a B - Diriginte - MIRIȚESCU CLAUDIA     
Clasa a VII-a C - Diriginte - OCEANU HRISANTIS
Clasa a VII-a D - Diriginte - SCHNEIDUCH EVA     
Clasa a VII-a E - Diriginte - BUTNAR ALICE
Clasa a VIII-a A - Diriginte - GROZEA AURELIA     
Clasa a VIII-a B - Diriginte - DRĂGOIU CORINA  
Clasa a VIII-a C - Diriginte - GLIGA IOANA   
Clasa a VIII-a D - Diriginte - GALL CARMELA

CICLUL LICEAL
Clasa a IX-a A - Diriginte - GIUGLEA DIANA       
Clasa a IX-a B - Diriginte - PETROI RAMONA   
Clasa a IX-a C - Diriginte -SOCACIU NARCISA     
Clasa a IX-a D - Diriginte - TURCUȘ PETER 
Clasa a X-a A - Diriginte - FELDIOREAN SABINICA      
Clasa a X-a B - Diriginte - CIOCONEA GISELLA   
Clasa a X-a C - Diriginte - STANCIU LILIANA    
Clasa a X-a D - Diriginte - TUDOSE ANCA
Clasa a XI-a A - Diriginte - ZACH JURGEN 
Clasa a XI-a B - Diriginte - TONTSCH HANS
Clasa a XI-a C - Diriginte - PREDA IOANA    
Clasa a XI-a D - Diriginte - SPINU CRISTINA 
Clasa a XII-a A - Diriginte - SMOCHINĂ GEANINA     
Clasa a XII-a B - Diriginte - MICLERU-ȘOANĂ ANINA
Clasa a XII-a C - Diriginte - GHIȚOC RODICA     
Clasa a XII-a D - Diriginte - ALECU ȘTEFAN